• 03134490296
  • 09118000109
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ترویج معارف اهل بیت و ولایت از اهداف اصلی بنیاد غدیر شناسی است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بوشهر-ایرنا- رئیس بنیاد غدیر شناسی گفت: هدف اصلی دراین بنیاد دفاع و ترویج معارف اهل بیت و تبلیغ ولایت در مقابل هجمه دشمنان است.


به گزارش ایرنا روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر روز چهارشنبه به نقل از حجت الاسلام سعید شاه آبادی در نشست با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: امروزه دشمنان همه تلاش خود را بسیج کرده اند تا اصلی ترین داشته و مهم ترین سرمایه ما را با جنگ نرم و القای شبهات از مردم و بویژه جوانان و نوجوانان بگیرند.
وی اضافه کرد: در این شرایط مردم باید به سلاح های معرفتی و علمی برای پاسخگویی به شبهات، مسلح شوند.
شاه آبادی بیان کرد: در بنیاد غدیر شناسی به دنبال افرادی هستیم که بتوانند به دفاع از اهل بیت بپردازند، در این ارتباط با برگزاری نشست ها و دوره های علمی و آموزشی در میان جوانان بویژه دانشجویان با شعار اثبات آموزه های دینی به ترویج مذهب شیعه و ولایت می پردازیم که تا حدودی نیز موفق بوده ایم.
رئیس بنیاد غدیر شناسی ادامه داد: با توجه به اینکه بنیاد غدیر شناسی یک مجموعه غیر دولتی است، به منظور ترویج آموزه های دینی خود و اجرایی کردن برنامه ها به شکل زیربنایی نیاز به حمایت و همیاری نهادهای دولتی و موسسه های خصوصی و خیرین دارد.
شاه آبادی یادآورشد: با توجه به تبلیغاتی که هم اکنون دشمن برای تضعیف شیعه و شست وشوی مغزی جوانان انجام می دهد، اگر قرار باشد کارهای معرفتی و زیربنایی به شکل اساسی صورت بگیرد، متولیان فرهنگی و سانی که توان مالی دارند، باید دست به دست هم داده و در این راه از هیچ گونه فعالیتی دریغ نکنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهردر این نشست اظهارکرد: وظیفه ما متولیان فرهنگی است که برای آگاه کردن جامعه و فرزندانمان با برگزاری دوره های آموزشی و اجرای برنامه های فرهنگی تلاش کنیم و به نوعی مانع نفوذ دشمن در جامعه و بویژه جوانان شویم.
حمیده ماحوزی بیان کرد: فرقه های وهابیت و داعش با صرف هزینه های گزاف سعی در رخنه کردن در بین اقشار جامعه بویژه جوانان و اهل سنت کرده است.
وی گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یک متولی فرهنگی در زمینه های مختلفی همچون اطلاع رسانی از طریق سایت ها و نشریات، در اختیار گذاشتن فضای آموزشی، تبلیغات محیطی در سطح شهر و کمک اتحادیه های قرآنی و کانون های فرهنگی مساجد قادر است با بنیاد غدیرشناسی همکاری مطلوبی ایجاد کند

غديرستان در رسانه

Menu
موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله و سلم