• 03134490296
  • 09118000109
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

۱) وب سايت غديرستان

 تأسيس پايگاه تخصصى غديرستان و بار گذارى محتواى متقن و عميق در آن و ايجاد امكانات كاربرى مناسب با مخاطبان غدير، مسيرى است كه تاكنون طى شده و همچنان ادامه خواهد داشت، و روز به روز بر اساس نيازهاى مخاطبين محتواى سايت قوى ‏تر و فراگيرتر مى ‏شود.

 با توجه به وظيفه سنگين تبليغ غدير و نياز به ورود در عرصه جهانى و فضاى سايبرى، كارشناسان و متخصصين مركز تخصصى غديرستان با تلاش مستمر در سال ۱۳۸۸ش سايت فارسى و در سال ۱۳۹۰ش سايت انگليسى غديرستان را با ۴ درگاه زير راه اندازى كردند.

http://www.ghadirestan.com

http://www.ghadirestan.ir

http://www.ghadirestan.net

http://www.ghadirestan.org

وب سايت غديرستان سهم به سزايى در اطلاع رسانى و ارتباط با مخاطبين در شهرهاى مختلف و ارگان ‏ها و مراكز را دارد، و با تجارب مختلف در حال تكميل و ارائه خدمات به روز است. محتواهاى موجود توسط كارشناسان و محققين دسته بندى شده و به همراه نرم افزارهاى كتاب‏ ها و صوت ‏ها و كليپ‏ ها و فيلم‏ هاى غدير بر روى سايت قرار داده شده است.

 اين رسانه بر خط، درگاهى براى رجوع كاربران جهت اطلاع از فعاليت‏ هايى است كه تاكنون در زمينه غدير در مؤسسه غديرستان انجام شده است. همچنين با اعلام مسابقات ماهيانه و دانلود نرم افزارها و استفاده از اپليكيشن غديرستان بر روى گوشى‏ هاى موبايل و ديگر امكانات، وب سايت مناسبى براى همه علاقمندان به غدير است.

 در سال 1395ش اين وب سايت در جشنواره علوى كه در سطح كشورى برگزار شد، جزء رسانه ‏هاى بر خط اول بود و نشان جشنواره را به خود اختصاص داد. درگاه‏ ها و قابليت‏ هاى سايت غديرستان به شرح زير است:

 الف. درگاه‏ هاى سايت غديرستان عبارتند از:

 غديرستان نيوز، كتابخانه ديجيتالى، ماهنامه، نگارخانه، مقالات، غدير در سيره معصومين ‏عليهم السلام، پيامك‏ ها، اشعار، پرسش و پاسخ.

 ب. قابليت‏ هاى سايت غديرستان عبارتند از:

 جستجو در كل محتوا، مشاهده كليه دروس، ارسال پرسش و پاسخ، اشتراك گذارى محتوا.


غديرستان در رسانه

Menu
موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله و سلم