• 03134490296
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 554

جمعه, 24 آذر 1396 16:02

انتشار همایش ها و نشستها به صورت DVD و CD

همایش های استقبال از غدیر
همایش استقبال از غدیر با هدف برنامه ریزی جشن های دهه غدیر وایام سرور آل محمد( صلی الله علیه واله وسلم)  برای اولین بار در اصفهان و سطح کشور برگزار گردید . این همایش ها هر ساله حدود یک ماه قبل از غدیر با دعوت از محققین وطرح راه کارهایی درجهت هرچه بهتر برگزاری جشن های غدیر با حضور پرشور اقشار مختلف مردم ولایت مدار انجام گرفته است و هر ساله این همایشها با کیفیت بهتری برگزار میگردد.

نشست های علمی تخصصی غدیر

با توجه به این که بیان موضوعات مربوط به غدیر واسرار نگفته آن را نمی توان منحصر به یک شب و روز غدیر داشت بنابراین طرح موضوعات متنوع و مرتبط با غدیر بخصوص ارتباط غدیر با مناسبتهای مذهبی و بسیاری از ایام در طول سال ها ما را بر آن داشت که با ابتکار در برگزاری نسشت های تخصصی غدیر با موضوعات متنوع وبیان ارتباط غدیر با فاطمیه ، مهدویت ،عاشورا ودیگر مناسبتها و وقایع گامی هر چند ناچیز درجهت تبلیغ غدیر برداریم و بحمد الله در طول این چند سال با طرح موضوعات مختلف و فراخوان مقالات ، محققین و اساتید گرامی وبزرگوار پا در این عرصه گذاشته و مشوق ما بوده اند.

نشست تجلی غدیر در عصر ظهور:چهارمین نشست علمی تخصصی غدیر با موضوع تجلی غدیر در عصر ظهور در سال 1391 در مدرسه علمیه جوادیه، با هدف بیان ارتباط غدیر با مهدویت برگزار گردید. از بین مقالات ارائه شده به دبیرخانه نشست، هفده مقاله برگزیده شد و تعداد پنج مقاله توسط محققین و مؤلفین بزرگوار و حجج الاسلام، علی اکبر مهدی پور، محمّد باقر انصاری، محمّد حسین یوسفی، محمّد صادق امیدواری و استاد محمدحسین رحیمیان، ارائه شد.

انتشار همایش ها و نشستها به صورت DVD و CD    انتشار همایش ها و نشستها به صورت DVD و CD

انتشار همایش ها و نشستها به صورت DVD و CD    انتشار همایش ها و نشستها به صورت DVD و CD

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله و سلم