• 03134490296
  • 09118000109
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مقدمه

بسم الله الرحمن الرحيم

مقدمه

هذا من فضل ربي

غدیر میثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید.

غدیر عنوان عقیده و دین ماست و اعتقاد به آن یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی علی علیه السلام در آیه شریفه : يَا أَيُّهَا الرَّسُولُ بَلغ ما أ أنزل إليك مِن رَّبِّكَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ . فما بلغت رسالته: تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است تا بخشودنی.

مرکز تخصصی غدیرستان کوثر نبی صلى الله عليه و آله وسلم که دارای ماهیت فرهنگی و غیر انتفاعی است با اعتقاد راسخ بر این باورتوحیدی و با هدف تبلیغ و نشر این واقعه سترگ بشری با تأییدات الهی و حمایت همه جانبه مدافع راستين مريم امامت و ولایت است. و هزینه های آن به صورت مردمی و از طریق وجوهات شرعیه با اجازات مراجع عظام تقلید هدایا نذورات موقوفات و همیاری افراد خیر اندیش تامین می گردد.مرحوم آیت الله حاج سید حسن فقیه امامی قدس سره در زمان حیات این بزرگوار و همت و تلاش خالصانه و شبانه روزی جمعی از مؤمنین ولایت مدار از سال ۱۳۸۱ پایه گذاری گردیده وتا کنون به فعالیت های چشم گیر خود ادامه داده 

این مرکز با تیمی مرکب از فرهیختگان و متخصصین حوزه و دانشگاه هنرمندان رشته های مختلف مردم ولایت مدار هیئات مذهبی و کسبه بازار سعی نموده تا در عرصه های مختلف تبلیغ به صورت جهانی اقدام به نشر معارف متعالی غدیر نماید.

شما هم میتوانید با مشارکت همه جانبه خود شامل نظرات و پیشنهادات کمکهای مالی در این امر مهم سهیم بوده و جزء خادمین غدیر باشید.

محمدرضا شریفی
1

 

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله و سلم

 

غدیر,غدیرخم,غدیرشناسی

روزشمار غدیر
کنگره علمی غدیر