• 03134490296
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

بنر و پوستر هفته شمار غدير: 15 هفته تا غدير

بیزاری رسول خدا صلی الله علیه و آله از مخالفین غدیر و یاران و پیروانشان

ماه مبارک رمضان فرصت و بستری مناسب برای تبلیغ غدیر

بنر و پوستر هفته شمار غدير: 15 هفته تا غدير

دانلود پوستر در سایز A3 با فرمت zip

دانلود بنر در سایز 150 در 100cm با فرمت zip

مشاهده آرشیو هفته شمار


متن هفته شمار:

بیزاری رسول خدا صلی الله علیه و آله از مخالفین غدیر و یاران و پیروانشان

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در منشور هدایت ابدی خطبه ی غدیر فرمودند:
مَعاشِرَالنّاسِ، إِنَّهُ سَیَکُونُ مِنْ بَعْدی أَئمَّةٌ یَدْعُونَ إِلَی النّارِ وَیَوْمَ الْقِیامَةِ لایُنْصَرونَ. مَعاشِرَالنّاسِ، إِنَّ الله وَأَنَا بَریئانِ مِنْهُمْ. ای مردم بدانید! به زودی پس از من پیشوایانی خواهند بود که شما را به سوی آتش می خوانند و در روز رستاخیز تنها و بدون یاور خواهند ماند، ای مردم بدانید! خداوند و من از آنان بیزاریم.
از جمله کسانی که در زمره این ائمه ضلالت بوده «مروان بن حکم» عمو زاده عثمان بن عَفّان، سر سلسله مروانیان است. مروان در کودکی به همراه پدرش از مدینه اخراج وبه طائف تبعید شد. - چون پیامبر را بسیار می آزرد- و در زمان خلافت پسر عمویش، عثمان بن عفان، به مدینه بازگردانده شده و عهده‌دار اموری در بدنه خلافت شد. وی در جنگ جمل و صفین در مقابل امیرالمومنین علیه السلام قرار گرفت؛ همچنین مانع دفن پیکر امام حسن علیه السلام کنار جدش، پیامبر صلی الله علیه و آله شد. و همچنین مجادله‌ای با امام حسین علیه السلام به جهت بیعت نکردن ایشان با یزید داشت. مروان پس از کناره‌گیری معاویه بن یزید از حکومت، خلافت را تصاحب نمود. آل مروان که تا سالها خلافت ائمه هدی علیهم السلام را غاصبانه در دست گرفتند، و در زیارت عاشورا صریحا مورد لعن الهی قرار گرفته اند. پیامبر به مسلمانان اعلام فرمودند: ای مردم بدانید! آنان (أَئمَّةٌ یَدْعُونَ إِلَی النّارِ) و یاران و پیروانشان در بدترین جای جهنم، در جایگاه متکبّران خواهند بود.! بدانید آنان اصحاب صحیفه اند.!


ماه مبارک رمضان فرصت و بستری مناسب برای تبلیغ غدیر


با توجه به اینکه غدیر یک واقعه عظیم قرآنی به شمار می آید و بیش از 100 آیه قرآن مرتبط با غدیر بوده و بسیاری از این آیات در مورد آخرین فریضه الهی یعنی ولایت نازل گردیده است، لذا ماه مبارک رمضان به دلیل ویژگی های ذیل فرصتی مناسب برای تبلیغ غدیر از بُعد قرآنی این واقعه ی بزرگ و پیام الهی است؛ از این رو پیشنهاد میگردد مسئولین مساجد، ارگانها و سازمانها و مجامع عمومی نسبت به تبلیغ غدیر اقدام نمایند.
در ضمن غدیرستان آماده همکاری در این زمینه میباشد.

1. وسعت ماه رمضان از لحاظ زمانی یعنی یک دوازدهم طول سال
2. روحیه شنیدن معارف غدیر توسط مخاطبین روزه دار
3. حضور اقشارمختلف مردم در مساجد
4. دشمن غدیر" شیطان" در این ماه در غل و زنجیر است و درهای جهنم بسته می شود.
5. علاقه مندی و انس با قرآن درماه رمضان
6. شهادت صاحب غدیر در این ماه
7. آمادگی برای توبه و تصمیمات جدی
کتاب “غدیربا قرآن نسخه فوری” در جهت معرفی آیات غدیر به همراه لوح صوتی دوره تربیت مبلغ غدیر در ماه رمضان با موضوع” گام های تبلیغ غدیر در ماه رمضان” و” آیات غدیر” تهیه وتدوین گردیده است.
برای تهیه این محصول به موسسه فرهنگی هنری غدیرستان نبش خیابان حکیم طبقه دوم بانک ملت مراجعه فرمائید.

خواندن 1367 دفعه
موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله و سلم