• 03134490296
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

بنر و پوستر هفته شمار غدير: 34 هفته تا غدير

اتمام حجت بر كوتاهي كنندگان در غدير

با نرم افزار صوتی ومتنی خطابه غدیرآشنا شوید

 جلسه هفتگي قرائت خطبه غدير از بهترين راهكارهاي تبليغ غدير

بنر و پوستر هفته شمار غدير: 34 هفته تا غدير

دانلود پوستر در سایز A3 با فرمت zip

دانلود بنر در سایز 150 در 100cm با فرمت zip

مشاهده آرشیو هفته شمار


متن هفته شمار:

اتمام حجت بر كوتاهي كنندگان در غدير

اميرالمومنين عليه‌السلام درباره‌ي اينكه پس از بيعت غدير هر كوتاهي از سوي مردم به عهده‌ي خودشان است، فـرمود:پيامبر صلي الله عليه و آله به من وصيت كرد و فـرمود: يا علي، اگر گروهي يافتي كه به کمک آنان بجنگي حق خود را طلب كن، وگرنه در خانه‌ات بنشين چرا كه من پيمان تو را در روز غديرخم گرفته‌ام كه تو وصي و خليفه‌ي من و صاحب اختيار مردم نسبت به خودشان هستي. مَثَل تو مثل بيت الله الحرام است. مردم بايد سراغ تو بيايند و تو نبايد سراغ مردم بروي.

اثبات الهداة: ج 2 ص 139

با نرم افزار صوتی ومتنی خطابه غدیرآشنا شوید

نرم افزار اندروید صوت و متن خطبه غدیر با قابلیت های مذکور توسط موسسه غدیرستان تولید گردیده است.غدیر دوستان می توانند این نرم افزار را از طریق مراجعه به سایت
www.Ghadirestan.com دریافت نمایند.

 جلسه هفتگي قرائت خطبه غدير از بهترين راهكارهاي تبليغ غدير

یکی از مهمترین راه های تبلیغ غدیر در طول سال که اثرات تبلیغی  و معنوی  زیادی  در جامعه ولایت مدار ما خواهد داشت برگزاری جلسات قرائت و شرح خطابه پیامبر صلی الله علیه وآله بصورت هفتگی یا ماهیانه میباشد؛ همانگونه که با همت شما مردم ولایی و هیئات بصورت خود جوش جلسات دعای ندبه و دیگر دعاها بصورت تشکیل جلسه مستقل قرائت و شرح برگزار میشود، بجاست برای آشنایی عموم مردم با این خطابه ی گرانقدر غدیر در سطح شهر جلسات متعددی برگزار گردد و یا جلساتی که بصورت دهه است یک  شب مستقل  توسط خطیب محترم خطابه غدیر  را محور سخن قرار داده و قسمتی از خطابه غدیر قرائت وشرح گردد. در ضمن مجموعه غدیرستان در این زمینه آماده همکاری و مشاوره میباشد.

خواندن 1122 دفعه
موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله و سلم