• 03134490296
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 554

سه شنبه, 14 آذر 1396 21:15

جلسات توجیهی ، مشاوره ای ، همکاری

- بازدید مسئول پژوهش عتبه ی مقدسه ی امام حسین سلام الله علیه از موسسه غدیرستان

در این بازدید که توسط شیخ محمد فاضل الزبیدی مسئول پژوهش عتبه ی امام حسین سلام الله علیه صورت گرفت، مطالبی در مورد غربت غدیر و نیاز مبرم و ضروری به پژوهش و تحقیق در باب غدیر بحث و گفتگو شد و صحبتهایی در مورد همکاری موسسه ی غدیرستان با عتبه ی سیدالشهداء صورت گرفت.

جلسات توجیهی ، مشاوره ای ، همکاری   جلسات توجیهی ، مشاوره ای ، همکاری

- جلسات متوالی با مبلغین غدیر و شرح موضوعی خطابه غدیر و ارائه راهکارهای تبلیغی و اصول تبلیغ

با توجه به لزوم داشتن تجربه کافی در بالا بردن مراتب موفقیت تبلیغ و اینکه امر غدیر نیاز به این تجربیات دارد، بر آن شدیم که با عزیزان مبلغین و همچنین برگزار کنندگان سفره احسان امیرالمومنین علیه السلام در ایام قبل از عید غدیر، جلسات توجیهی را برگزار کنیم.

در این جلسات که به صورت عمومی، چند نفره، و خصوصی برگزار گردید با مدیریت موسسه  غدیرستان طی چندین ساعت در نحوه اجرای مراسمات و سفره احسان و همچنین شیوه ی هماهنگی با هیات امناء مساجد و مراکز فرهنگی برای اجرای برنامه های فرهنگی مذکور  مشورت بعمل آمد.

جلسات توجیهی ، مشاوره ای ، همکاری

- حضور شهردار منطقه و مدیران در جهت پیشبرد برنامه های غدیر

با دعوت و حضور شهردار و مدیران محترم شهرداری منطقه 15 اصفهان جلسه ی مشاوره جهت شناسایی توانایی های موجود در این مجموعه و اقدامات لازم برای برگزاری برنامه های هرچه با شکوهتر در ایام غدیر تبادل نظر و پیشنهادات صورت گرفت. در این جلسه مدیریت محترم موسسه غدیرستان راهکارهای مد نظر در مورد وظایف این مجموعه را ارائه نمودند.

جلسات توجیهی ، مشاوره ای ، همکاری

- ملاقات و مشورت برگزار کنندگان دوره ی تربیت مبلغ غدیر در نجف آباد با مدیریت محترم

باتوجه به اینکه موسسه ی غدیرستان سالهاست در ابعاد مختلفی در باب غدیر مخصوصا تربیت مبلغ غدیری مشغول است و همچنین با توجه به ضرورت نیاز برگزاری دوره های غدیرشناسی در مناطق مختلف جهت استفاده از تجربیات غدیرستان در این دیدار مطالبی در مورد چگونگی و کیفیت برگزاری دوره های تربیت مبلغ بیان شد.

جلسات توجیهی ، مشاوره ای ، همکاری   جلسات توجیهی ، مشاوره ای ، همکاری

- همفکری عده ای از نخبگان تبلیغی و صاحبان موسسات

دعوت جمعی از صاحبان موسسات و مبلغین جهت همفکری و یادآوری نسبت  به ایام ورود به عیدالله اکبر غدیر،که نظرات مکتوب و به مبلغین جوان گوشزد و منتقل شد.

جلسات توجیهی ، مشاوره ای ، همکاری   جلسات توجیهی ، مشاوره ای ، همکاری

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله و سلم