• 03134490296
  • 09118000109
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
دوشنبه, 13 آذر 1396 18:37

کتاب غدیر تا فاطمیه

عنوان کتاب: غدیر تا فاطمیه


مولفین: حجت الاسلام  محمد باقر انصاری-حجت الاسلام  محمدرضا شریفی
انتشار: انتشارات عطر عترت-قم
نوبت چاپ: چاپ اول
تیراژ: 3000 نسخه
به اهتمام موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله

ارتباط بین غدیر و فاطمیه

دو مناسبت غدیر و فاطمیه در سال های اخیر گُل کرده و تقریبا کسی از شیعه پیدا نمی شود که این دو واژه را نشنیده باشد و مفهوم آن را- اگرچه اجمالا- نداند.
از آنجا که تولی و تبری در جای جای هر دو مناسبت نهفته، جا دارد بابیان ارتباط این دو مناسبت و آشکار شدن پل ارتباطی بین آن ها، این دو مهم اعتقادی را تبلیغ کرد باشیم.

کتاب حاضر : ارتباط بین غدیر و فاطمیه

کتاب حاضر بر اساس ایده و فکری بیان شده که گاهی پنجره هایی را باز می کند که مخاطب را از غدیر به سمت فاطمیه می برد، و گاهی به دریچه هایی می پردازد که از فاطمیه به سوی غدیر سوق می دهد. همه ی این جاذبه های دوجانبه براساس احادیث اعتقادی و تاریخی از لسان ائمه وسیره معصومین علیهم السلام است، که به شرح و تحلیل و توضیح آن ها پرداخته شده است.
امید است مجموعه ی حاضر بتواند به عنوان گام اول در تبیین وجوه ارتباط فاطمیه و غدیر وظیفه ی خود را به انجام رسانده باشد،و فاطمیان را با غدیر  وغدیریان را با فاطمیه بیش از پیش ارتباط دهد.لذتی که غدیریان فاطمی ازمعارف اهل بیت علیهم السلام دراین کتاب خواهند چشید هدف نهایی ماست. با آرزوی گل لبخند شما در جشن غدیر و دانه های اشکتان در عزای فاطمیه، که معجونی از تولی و تبری را به خانه های قلبتان ارمغان خواهدآورد.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله و سلم