همراه ما باشید با :

    •  مهندسی تبلیغ غدیر 
    •  شیوه های تبلیغ غدیر در گذشته ، حال و آینده 
    •  تجربه ی مهندسی تبلیغ غدیر در موسسه غدیرستان 

انتشار سیر مطالعاتی «غدیر شناسی»

امروزه مخاطبان و علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی با حجم بالایی از عناوین مذهبی رو به رو هستند که همه ساله وارد بازار نشر می شوند؛ و شناسایی کتاب خوب از این میان و یافتن مسیر صحیح برای مطالعه، کاری بس دشوار است. همچنین برای برای افرادی که دنبال خواندن کتاب هستند، همیشه این یک دغدغه بوده است که: «از کجا شروع کنم؟ و چه بخوانم»؟ 

سیرهای مطالعاتی در پاسخ به این نیاز طراحی شده تا به کتاب خواندن علاقمندان جهت بدهند و در رسیدن به مقصود راهنمایی کنند. مطالعه هوشمند و هدفمند، اصل اساسی برای تولید و تدوین سیرهای مطالعاتی مذهبی در مناسبت های گوناگون است که انتشارات دلیل ما برای اولین بار اقدام به ارائه سیر مطالعاتی مقدماتی و تکمیلی «غدیر شناسی» نموده است.

از یک سو همراهی و هدایت مخاطب از سوی کارشناسان انتشارات دلیل ما، و از سوی دیگر کمک به تبلیغ و ترویج کتاب های خوب و مفید، فرایندی است که در سیرهای مطالعاتی حاصل می گردد.  دلیل ما با توجه به اهمیت غدیر و ابعاد متفاوت این واقعه عظیم، سیر مطالعاتی غدیر شناسی در دو مقطع مقدماتی و تکمیلی را ارائه نموده است تا مخاطبان فرهیخته بتوانند با 10 کتاب غدیری، آنچه درباره «ایام الولایه» نیاز دارند در دسترس داشته باشند.   انتشارات دلیل ما سیر مطالعاتی مقدماتی را 5 با قیمت 124000 ریال، و سیر مطالعاتی تکمیلی را با 5 عنوان کتاب به قیمت 238000 ریال عرضه نموده است؛ و برای خریداران هر دو سیر مطالعاتی «ارسال رایگان پستی» را ارائه می‌کنند.  

علاقمندان به دریافت این دو سیر مطالعاتی می توانند با شماره تلفن 02537744988 – 02537733413 تماس حاصل  یا به سایت www.dalilema.ir مراجعه کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛ تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.   ادامه...

 

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیرستان

علی عليه السلام

امیرالمومنین عليه السلام

ghadir

غدیر خم

موسسه غديرستان