• 03134490296
  • 09118000109
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سفیر غدیر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

«« طرح سفیر غدیر (۱) »»

لطفآ با دقت طرح ارسالی پیوست را مطالعه کرده و مسئولین پایگاه های مساجد و کانون ها و مراکزی که به هر نحوی با دانش آموزان در این ایام تعطیلی مدارس ارتباط دارند را اطلاع رسانی کنید تا این طرح توسط آن مراکز بخصوص کانون فرهنگی آن مساجد اجرا گردد و دانش آموزان میهن اسلامی ما در این ایام باقی مانده به غدیر،سفیر غدیر شده و به دلخواه یکی از این دو داستان را که در طرح گرافیکی آمده برای ۱۴نفر از دوستان و نزدیکان خود بیان کرده و با پر کردن مشخصات خود و ارسال تکمیل کارت سفیر غدیر آن را به محلی که تحویل گرفته اند تحویل دهند .

و اما مراکزی که قدرت و توانایی اجرای این طرح را داشته باشند میتوانند با شماره ی تلفن های همراه (۰۹۱۳۳۱۸۰۹۵۵ و ۰۹۱۳۳۲۰۹۵۲۸) تماس گرفته و جزئیات طرح را مطلع شوند و رسمآ خودشان به عنوان میزبان اجرای این طرح پا به میدان تبلیغ غدیر بگذارند.

لازم به ذکر است انجام این طرح برای دانش آموزان و اینکه ایام غدیر در فصل تحصیلی مدارس نمیباشد گامی موثر در تبلیغ غدیر خواهد بود.

در انتها هر موسسه و مجری این طرح در ایام غدیر همایش سفیران غدیر را برگزار کرده و از خانواده ی این دانش آموزان دعوت بعمل می آورد تا در حضور آن ها بعضی از سفیران غدیر محتوای آموخته ی خود را بیان کرده و مورد تشویق حاضران قرار گیرند و با نظر داوران نفرات برتر بین سفیران غدیر جایزه ی ویژه دریافت کنند اما به همه ی سفیران غدیر با توجه به زحمتی که کشیده اند و شرایط سنی عاطفی آن ها و به منظور تشویق انتظار می رود به تک تک شرکت کنندگان در این طرح از طرف برگزار کننده  جایزه ای اهدا گردد.

01

02

03

برای شرکت در مسابقه کارتی که شما تحویل گرفتید یکی از دو داستان بیعت غدیر یا منکر غدیر را دارد و بیان همان داستانی که در کارت شما موجود است کافی می باشد .

جهت دانلود فایل PSd و JPG بر روی لینک زیر کلیک کنید.

                                   Jpg files Icons - Download 2439 Free Jpg files icons here

خواندن 1266 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 21 مهر 1399 21:42
محتوای بیشتر در این بخش: ایده چاپ غدیر را چگونه تبلیغ کنیم؟ »

غديرستان در رسانه

Menu
موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله و سلم