فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

بنر و پوستر هفته شمار غدير: 40 هفته تا غدير

اتمام حجت حضرت زهرا علیها السلام باغدیر

بر پایی محکمه عدل الهی برای انتقام از اولین شهید مظلوم مدافع غدیر

بنر و پوستر  هفته شمار غدير: 40 هفته تا غدير

دانلود پوستر در سایز A3 با فرمت zip

دانلود بنر در سایز 150 در 100cm با فرمت zip

مشاهده آرشیو هفته شمار


متن هفته شمار:

اتمام حجت حضرت زهرا علیها السلام باغدیر


هنگامي كه اهل سقيفه بر در خانه‌ي اميرالمومنين عليه‌السلام حمله آورده بودند و با آتش زدن دَرِ خانه مي‌خواستند آن حضرت را براي بيعت اجباري ببرند، حضرت زهرا عليهاالسلام پشت در آمد و فرمود:هيچ قومي بد حضورتر از شما به ياد ندارم … گويا شما نمي‌دانيدپيامبر صلي الله عليه و آله در روز غدير خم چه فرمود؟! بخدا قسم در آن روز براي علي بن ابي‌طالب پيمان ولايت را بست تا بدان وسيله اميد شما را از آن قطع كند، ولي شما اسباب بين خود و پيامبرتان را قطع كرديد. خدا بين ما و شما در دنيا و آخرت محاكمه خواهد كرد.
بحارالانوار ج28ص205

بر پایی محکمه عدل الهی برای انتقام از اولین شهید مظلوم مدافع غدیر


ما معتقدیم محسن زهرا علیهما السلام را به خاطرغدیرکشتند، بلکه اولین شهید غدیر اوست.از همین رو فرزند سقط شده حضرت زهرا علیها السلام اولین کسی است که محاکمه قیامت با او آغازمی گردد وکیفیت این محاکمه چنین است:اولین کسی که درباره او حکم می شود حضرت محسن بن علی علیه السلام وقاتل او و سپس قنفذ... بر آنان با شلاقی از آتش می زنند که اگرضربه ای از آن بر دریا ها فرود آید از مشرق به مغرب به جوش می آید؛ و اگر بر کوه های دنیا گذاشته شود آب می شود به حدی که خاکستر می گردند.
کتاب غدیر تا فاطمیه ص 208

  • اندازه قلم

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر