فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

جلسات هفتگی قرائت و شرح خطابه غدیر سال ۱۳۹۰

یکی از شاخه های مهم و پر محتوای مباحث خطابه غدیر ، شرح آن و استفاده ازاین مستند تاریخی برای تبلیغ غدیر می باشد . برگزاری جلسات ویژه خطابه غدیر که شامل ، قرائت و روخوانی خطبه غدیر ، تفسیر آن ،تشویق به حفظ متن خطابه وبرنامه های متنوع دیگر می باشد، چنان جاذبه ای برای بانوان گرامی ایجاد نمود ه است که هر هفته با شوق بیشتری در این جلسه شرکت می نمایند و به رسالتی عظیم که همان تبلیغ غدیر و خطابه غدیر است پی برده اند بحمدالله بر همین اساس ، دیگران را نیز به برگزاری چنین جلسات یا شرکت در این جلسه تشویق می نمایند و مطالب ارائه شده از خطابه را با شور و شوق به دیگران از جمله خانواده خود انتقال می دهند.

جلسات هفتگی قرائت و شرح خطابه غدیر سال ۱۳۹۰   جلسات هفتگی قرائت و شرح خطابه غدیر سال ۱۳۹۰

جلسات هفتگی قرائت و شرح خطابه غدیر سال ۱۳۹۰

انشاالله با برگزاری اینگونه جلسات بصورت چرخشی هر هفته در مکانهای مختلف یا بصورت ثابت، گامی مهم و موثر در جهت ترویج خطابه غدیر و معارف غدیر برداشته ایم.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir