فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

جلسات هفتگی قرائت و شرح خطابه غدیر سال ۱۳۹۱

یکی از شاخه های مهم و پر محتوای مباحث خطابه غدیر ، شرح آن و استفاده ازاین مسند تاریخی برای تبلیغ غدیر می باشد .

برگزاری جلسات ویژه خطابه غدیر شامل ، قرائت و روخوانی خطبه غدیر ،تفسیر آن،تشویق به حفظ متن خطابه وبرنامه های متنوع دیگر می باشد،این جلسات هر هفته با شور و شوق بیشتری برگزار میشود و  افراد به رسالتی عظیم که همان تبلیغ غدیر و خطابه غدیر است پی برده اند بحمدالله بر همین اساس ، دیگران را نیز به برگزاری چنین جلسات یا شرکت در این جلسه تشویق می نمایند و مطالب ارائه شده از خطابه را با شور و شوق به دیگران از جمله خانواده خود انتقال میدهند.

 

 

جلسات هفتگی قرائت و شرح خطابه غدیر سال ۱۳۹۱   جلسات هفتگی قرائت و شرح خطابه غدیر سال ۱۳۹۱

این جلسه  سه شنبه شب ها،ساعت۹:۳۰ الی ۱۱ به صورت متغیر در سطح شهر اصفهان برگزار می گردد.برای اطلاع از آدرس جلسات با شماره ۰۹۱۳۳۱۷۴۰۳۲ و ۰۹۱۳۱۰۴۰۴۴۳ تماس بگیریدو یا  به شماره۱۰۰۰۴۰۰۴۰۰۱۰۰۰پیامک بزنید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir