مهندسی و تجربه در غدیرستان

مهندسی و تجربه در غدیرستان مهندسی و تجربه در غدیرستان

مهندسی و تجربه در غدیرستان

آنچه پیش رو دارید تجربه های غدیرستان در تبليغ غدیر است. که در هزار چهارصد و سی امین سال واقعه غدير منتشر می شود. طراحی و پیشینه تأسیس غدیرستان که بر همین اساس صورت گرفته و فعالیت های پانزده ساله آن در زمينه غدیر، نمونه های عملی از این ابلاغ اعتقادی است.

امروز غدیرستان در کمال تواضع در برابر پیامبر معظم که دستور ابلاغ جهانی آن را تا آخرین روز دنیا صادر فرمود، افتخار می کند که با اقتدا به آن بزرگ مبلغ غدير حجت را بر بسیاری از مخاطبان تمام کرده، و شعار او را سر داده می گوید:

« اللهم اني أشهدك أني قد بلغت». اکنون غديرستان چشم انتظار نسل های بعدی غدیر است، تا برای ادامه مسیر کمر همت ببندند و با تلاش بی وقفه پرچم آن را در اهتزاز نگه دارند و معارف آن را به نسل های بعد از خود منتقل نمایند. 

بر این اساس کتاب حاضر، در ۴ فصل راه طی شده این مؤسسه غدیری را در ابعاد علمی و عملی ابلاغ پیام غدیر به شما تقدیم می نماید. 

فصل اول انگیزه تشکیل غدیرستان را بیان می کند.

فصل دوم طرح جامع غدير ستان به عنوان زیر بنای این موسسه غدیری تشریح می گردد .

فصل سوم تفصیل اقدامات عملی پانزده ساله غدیرستان در تبلیغ غدیر است.

فصل چهارم محصولات فرهنگی غدیرستان معرفی می شوند.

برگرفته از کتاب غدیرستان در تبلیغ غدیر (تجربه مهندسی تبلیغ غدیر در موسسه غدیرستان)

محمد رضا شریفی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: نام گذاری غدیرستان »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او. 

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛ تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.