فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

بنر و پوستر هفته شمار غدير: 29 هفته تا غدير

راه تحقق وحدت الهی در کلام حضرت زهرا علیها السلام

بنر و پوستر هفته شمار غدير: 29 هفته تا غدير

دانلود پوستر در سایز A3 با فرمت zip

دانلود بنر در سایز 150 در 100cm با فرمت zip

مشاهده آرشیو هفته شمار


متن هفته شمار:

راه تحقق وحدت الهی در کلام حضرت زهرا علیها السلام

حضرت فاطمه  علیها السلام پس از دیدن جور و ستم امت در حق امیرالمومنین علیه السلام فرمودند:.... به خدا سوگند اگر حق (خلافت) را بر اهلش واگذارده بودند و از عترت پيامبرشان پيروى كرده بودند (حتی) دو نفر در باره خداوند اختلاف نمى‏كردند و گذشتگان و آيندگان از هم ارث مى‏بردند تا قائم ما كه نهمين فرزند حسين علیه السلام است قيام كند، و لكن آن كس كه خدا به عقب انداخته مقدّم داشتند و آن كس كه خدايش مقدّم داشته به عقب انداختند تا آن گاه كه فرستاده حق (و رسول خدا) را در لحد نهاده و به خاك سپردند، و خواسته دل خود را برگزيده (و پيرويش كردند) و به رأى خود عمل نمودند، نابودى بر آنها باد ؛ آيا نشنيده‏اند كه خداى تعالى می فرمايد: «و خداى تو بيافريند آنچه خواهد و برگزيند و براى ايشان برگزيدن نيست».(1) 
 بلى شنيده‏اند ولى اينان همچنانند كه خداى تعالى فرموده: «زيرا كور نشوند ديدگان و لكن كور شوند دلهايى كه در سينه‏هاست» (2)
(1) سوره قصص، آيه 68
(2) سوره حج، آيه 46
الإنصاف في النص على الأئمة الإثني عشرعليهم السلام
 ترجمه رسولى محلاتى، فارسى، ص: 412

  • اندازه قلم

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر