فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

بنر و پوستر هفته شمار غدير: 34 هفته تا غدير

اتمام حجت بر كوتاهي كنندگان در غدير

با نرم افزار صوتی ومتنی خطابه غدیرآشنا شوید

 جلسه هفتگي قرائت خطبه غدير از بهترين راهكارهاي تبليغ غدير

بنر و پوستر هفته شمار غدير: 34 هفته تا غدير

دانلود پوستر در سایز A3 با فرمت zip

دانلود بنر در سایز 150 در 100cm با فرمت zip

مشاهده آرشیو هفته شمار


متن هفته شمار:

اتمام حجت بر كوتاهي كنندگان در غدير

اميرالمومنين عليه‌السلام درباره‌ي اينكه پس از بيعت غدير هر كوتاهي از سوي مردم به عهده‌ي خودشان است، فـرمود:پيامبر صلي الله عليه و آله به من وصيت كرد و فـرمود: يا علي، اگر گروهي يافتي كه به کمک آنان بجنگي حق خود را طلب كن، وگرنه در خانه‌ات بنشين چرا كه من پيمان تو را در روز غديرخم گرفته‌ام كه تو وصي و خليفه‌ي من و صاحب اختيار مردم نسبت به خودشان هستي. مَثَل تو مثل بيت الله الحرام است. مردم بايد سراغ تو بيايند و تو نبايد سراغ مردم بروي.

اثبات الهداة: ج 2 ص 139

با نرم افزار صوتی ومتنی خطابه غدیرآشنا شوید

نرم افزار اندروید صوت و متن خطبه غدیر با قابلیت های مذکور توسط موسسه غدیرستان تولید گردیده است.غدیر دوستان می توانند این نرم افزار را از طریق مراجعه به سایت
www.Ghadirestan.com دریافت نمایند.

 جلسه هفتگي قرائت خطبه غدير از بهترين راهكارهاي تبليغ غدير

یکی از مهمترین راه های تبلیغ غدیر در طول سال که اثرات تبلیغی  و معنوی  زیادی  در جامعه ولایت مدار ما خواهد داشت برگزاری جلسات قرائت و شرح خطابه پیامبر صلی الله علیه وآله بصورت هفتگی یا ماهیانه میباشد؛ همانگونه که با همت شما مردم ولایی و هیئات بصورت خود جوش جلسات دعای ندبه و دیگر دعاها بصورت تشکیل جلسه مستقل قرائت و شرح برگزار میشود، بجاست برای آشنایی عموم مردم با این خطابه ی گرانقدر غدیر در سطح شهر جلسات متعددی برگزار گردد و یا جلساتی که بصورت دهه است یک  شب مستقل  توسط خطیب محترم خطابه غدیر  را محور سخن قرار داده و قسمتی از خطابه غدیر قرائت وشرح گردد. در ضمن مجموعه غدیرستان در این زمینه آماده همکاری و مشاوره میباشد.

  • اندازه قلم

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر