به پایگاه تخصصی غدیرستان خوش آمديد

همراه ما باشید با :

    •  مهندسی تبلیغ غدیر 
    •  شیوه های تبلیغ غدیر در گذشته ، حال و آینده 
    •  تجربه ی مهندسی تبلیغ غدیر در موسسه غدیرستان

سایت جامعه مبلغین عید غدیر خم

سایت جامعه بین المللی عید غدیر خم به آدرس :   https://moballeghineghadir.com

جامعه مبلغین عید غدیر خم در سال 1428 ه.ق و بعد از سه سال فعالیت چشمگیر ، مفید و بدون عنوان (از 1425ه.ق تا 1428ه.ق) در عرصه غدیر ، با تلاش جمعی از طلاب و مردم موحد و ولایی تشکیل و فعالیت های خود را با عنوان جامعه مبلغین عید غدیر خم پیگیری و ادامه داد.

به مرور زمان و در طی سالهای اخیر این فعالیت ها در سراسر کشور اسلامی مورد استقبال بسیار زیاد قرار گرفت و از نظر کیفی و کمی هر ساله بر حجم فعالیت ها افزوده شده است.آنچه تا کنون همراه همیشگی جامعه مبلغین عید غدیر خم بوده و إن شاء الله خواهد بود اخلاص و نیت الهی برای انجام وظیفه ای بزرگ است.لازم به تذکر است که جامعه مبلغین عید غدیر خم در اصل ، همه کسانی هستند که خود را مخاطب کلام الله و رسول الله می دانند و عاشقانه تسلیم امر الهی هستند مبنی بر اینکه : فلیبلغ الحاضر الغائب و الوالد الولد الی یوم القیامة.

موفقیت همه محبان اسلام و تشیع را از درگاه حضرت احدیت خواستاریم

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • اندازه قلم

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir