همراه ما باشید با :

    •  مهندسی تبلیغ غدیر 
    •  شیوه های تبلیغ غدیر در گذشته ، حال و آینده 
    •  تجربه ی مهندسی تبلیغ غدیر در موسسه غدیرستان 

سایت غدیری شویم

سایت غدیری شویم به آدرس :  http://www.ghadirishavim.ir

 درباره ما

روز عید غدیر یکی از بیاد ماندنی ترین روزهای تاریخ بشر می باشد تا جایی که حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) آن را به عنوان بزرگترین فخر خود نام برده است و داستان غدیر عجیب ترین و موثرترین داستان در هدایت و ضلالت مردم در 1400 سال تاریخ اسلام بوده است که قطعاً توجه در آن موجب عبرت گرفتن آحاد جامعه خواهد بود و رساندن خطبه غدیر و پیام بی بدیل آن به تمامی ابناء بشر در  تمام دوران ها سفارش نبی رحمت است سفارشی که مع الاسف توسط منافقین هم عصر آن وجود بی همتا و ادامه دهندگان کوره راهشان آگاهانه و توسط محبان اهل بیت از روی غفلت به فراموشی سپرده شده است به طوری که در حال حاضر تعداد کسانی که تسلط کافی به داستان و خطبه غدیر دارند اندک اند و چه بسا هنوز ریشه بسیاری از مشکلات ما  در عدم توجه به این سفارش جاودانه ختم رسل می باشد .
پس از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر از سال 1390 تا 1395 بر آن شدیم تا با کمک تمام دوستداران اهل بیت مسابقه بزرگ فرهنگ غدیر را در سال جاری به صورت اینترنتی برگزار نماید. امید است به فضل خداوند رحمان و توجه اهل بیت عصمت و طهارت و حمایت مسئولین طرح فوق به بهترین وجه ممکن برگزار گردد تاشاید قدمی هر چند کوچک به هدف غدیر نزدیک گردیم .

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • اندازه قلم

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛ تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.   ادامه...

 

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیرستان

علی عليه السلام

امیرالمومنین عليه السلام

ghadir

غدیر خم

موسسه غديرستان