×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 552

سایت خطابه غدیر

سایت خطابه غدیر به نشانی http://www.khetabeghadir.com

ما، یعنی عده‌ای از علاقه مندان به اسلام، قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام، سایتی با عنوان خطابه‌ی غدیر راه اندازی کرده تا به وظیفه‌ی تبلیغ که از طرف رسول خدا صلی الله علیه و آله بر دوش همگان گذاشته شده است، عمل نمایند.

بنابراین سایت خطابه‌ی غدیر را با هدف باز شناسی معارف اهل بیت علیهم‌السلام و فرهنگ سازی خطابه‌ایی مهجور مانده در دل تاریخ  که همانا سند حقانیّت شیعه نیز هست، شروع به فعالیت نموده و تلاش دارد تا محیطی قابل استفاده برای طیف وسیعی از مراجعین به فضای مجازی اعم از محققّین (جستجو گران دانش دینی) و هم‌چنین علاقه مندان به امامان هدایت‌گر آماده سازد. برای این منظور بخش‌های مختلف و متنوعی در سایت خطابه‌ی غدیر گرد آوری شده است که شما کاربران گرامی می‌توانید با استفاده از منو بالای صفحات از این بخش‌ها استفاده نمایید.

امید است که این قدم های کوچک ما، مورد رضایت تنها کارگزار خداوند در روی زمین، یعنی وجود مقدّس امام عصرعجل الله تعالی فرجه الشریف قرار بگیرد. إن اشاءالله

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
  • اندازه قلم

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او. 

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛ تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.