به پایگاه تخصصی غدیرستان خوش آمديد (وب سایت جامع غدیر خم)

فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

استاد مجتبی حمیدی اصفهانی زیدعزه (دوشنبه ها)

زیارت غدیریه از جمله زیارات مخصوصه امیرالمومنین علیه السلام در روز غدیر می باشد. این زیارت در شان و فضائل مولا امیرالمومنین علیه السلام از جانب  امام هادی علیه السلام صادر گردیده است .

موسسه غدیرستان برای آشنایی بیشتر به متن این زیارت و استفاده عزیزان طلاب از این منبع ناب فضائل صاحب غدیر امیرالمومنین علی علیه السلام، دوره شرح این زیارت شریف را با حضور استاد ارجمند حجت الاسلام حمیدی  در سال جاری شروع نمود.

*در ضمن این زیارت شریف توسط موسسه غدیرستان بصورت نرم افزار (صوتی-متنی) اندروید برای استفاده در موبایل و تبلت تولید و در فضای مجازی عرضه گردید، به این موضوع در بخش فعالیت های اندروید اشاره شده است.

استاد مجتبی حمیدی اصفهانی زیدعزه (دوشنبه ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir