فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

اردوی خانوادگی زیارت قم مقدسه (ویژه مبلغین)

پس از آخرین جلسه دوره تربیت مبلغین غدیر، با هدف استمداد از انوار مقدسه اهل البیت علیهم السلام  در امر تبلیغ غدیر و فعالیت در ایام غدیر پیش رو، برای عزیزانی که در جلسات تربیت مبلغین غدیر شرکت نموده بودند و همچنین اعضاء خدمتگذار امیرالمومنین علیه السلام در موسسه فرهنگی هنری غدیرستان، سفر زیارتی حضرت معصومه علیها السلام تدارک دیده شد.

در این سفر یک روزه ابتدا به حرم مطهر کریمه ی اهل بیت علیهم السلام تشرف یافته و پس از نماز مغرب و عشاء تشرف به مسجد مقدس جمکران  و توسل به امام عصر عجل الله تعالی فرجه پیدا کردند.

اردوی خانوادگی زیارت قم مقدسه (ویژه مبلغین)

اردوی خانوادگی زیارت قم مقدسه (ویژه مبلغین)

اردوی خانوادگی زیارت قم مقدسه (ویژه مبلغین)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir