فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

مسابقه کتابخوانی سال ۱۳۸۶

در سال ۱۳۸۶ همراه با برگزاری دهه غدیر در ده مکان فرهنگی مذهبی شهر اصفهان ، مسابقه کتابخوانی با عنوان ستاد بزرگ دهه غدیر(عرفه تاغدیر)  در اصفهان و  دیگر شهر های این استان برگزار گردید .


در این مسابقه حدود ۵۰۰۰۰ جلد از این کتاب بصورت هدیه یا ۵۰/. تخفیف همراه با پاسخنامه عرضه شد  ،پاسخنامه ها بصورت پستی یا حضوری  ارائه گردید و از بین حدود چهل هزار پاسخنامه  ارسالی ، پاسخنامه ها ی صحیح جدا شده وسپس در روز جمعه ۱۴/۱۰/۸۶ بعد از دعای ندبه در قائمیه اصفهان به قید قرعه به یکصد و ده نفر سکه طلا با ضرب واقعه غدیر اهدا گردید.

مسابقه کتابخوانی سال ۱۳۸۶

مسابقه کتابخوانی سال ۱۳۸۶

مسابقه کتابخوانی سال ۱۳۸۶    مسابقه کتابخوانی سال ۱۳۸۶    مسابقه کتابخوانی سال ۱۳۸۶

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir