فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

مسابقه بزرگ غدیرستان سال ۱۳۸۹

در روز عید غدیر سال ۱۳۸۹ برای اولین بار توزیع غذا بصورت گسترده در سطح شهر  انجام گرفت  و همراه با آن  بروشورهایی  با نام  مسابقه بزرگ غدیرستان توزیع می گردید . دراین برورشور مطالبی  مختصر راجع به عظمت غدیر و ایام سرور آل محمد( صلی الله علیه واله وسلم)  بیان گردید و از بین این مطالب پنج سوال مطرح شد که علاقه مندان می بایست پاسخ این ۵ سوال را به صورت  یک عدد پنج رقمی  به سامانه مشخص شده ارسال می نمودند .

مراسم قرعه کشی مسابقه بزرگ غدیرستان سال ۸۹ و سفره احسان امیرالمومنین علی علیه السلام سال ۹۰ در جمعه اول سال ۱۳۹۱ انجام  گرفت.

برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید .

مسابقه بزرگ غدیرستان سال ۱۳۸۹

مسابقه بزرگ غدیرستان سال ۱۳۸۹

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر