فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

مسابقه بزرگ غدیرستان سال ۱۳۸۹

در روز عید غدیر سال ۱۳۸۹ برای اولین بار توزیع غذا بصورت گسترده در سطح شهر  انجام گرفت  و همراه با آن  بروشورهایی  با نام  مسابقه بزرگ غدیرستان توزیع می گردید . دراین برورشور مطالبی  مختصر راجع به عظمت غدیر و ایام سرور آل محمد( صلی الله علیه واله وسلم)  بیان گردید و از بین این مطالب پنج سوال مطرح شد که علاقه مندان می بایست پاسخ این ۵ سوال را به صورت  یک عدد پنج رقمی  به سامانه مشخص شده ارسال می نمودند .

مراسم قرعه کشی مسابقه بزرگ غدیرستان سال ۸۹ و سفره احسان امیرالمومنین علی علیه السلام سال ۹۰ در جمعه اول سال ۱۳۹۱ انجام  گرفت.

برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید .

مسابقه بزرگ غدیرستان سال ۱۳۸۹

مسابقه بزرگ غدیرستان سال ۱۳۸۹

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir