فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

مسابقه کارت هدیه غدیرستان سال ۱۳۹۰

در سال ۱۳۹۰ ، دومین سال برگزاری احیای سفره احسان امیرالمومنین علی علیه السلام در روز غدیر ،کارت هدیه ای به همراه غذا توزیع گردید که سه سوال درآن مطرح شده بود و علاقه مندان  می بایست پاسخ صحیح را بصورت یک عدد سه رقمی ارسال می نمودند. شایان  ذکر است مراسم قرعه کشی در جمعه اول سال ۱۳۹۱ با توجه به مناسبت تقارن عید نوروز با غدیر (یعنی در سالی که غدیر اتفاق افتاد مصادف با نوروز ایرانیان بوده است) برگزار گردید.

مسابقه کارت هدیه غدیرستان سال ۱۳۹۰   مسابقه کارت هدیه غدیرستان سال ۱۳۹۰

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir