فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

تجلیل از خادمین نجف آباد

مراسم تجلیل از خادمین غدیر شهرستان نجف آباد به همت حجت الاسلام سید رسول حسنی زید عزه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حمیدی زید عزه به نمایندگی از موسسه غدیرستان در محل حسینیه حضرت زهرا سلام الله علیها و با سخنرانی حجت الاسلام حمیدی  در موضوع اهمیت برگزاری جشن های غدیر و تعظیم این شعار الهی برگزار گردید.

در پایان از مجموعه پایگاه های برگزار کننده سفره احسان امیرالمومنین علی علیه السلام که بالغ بر 40 ایستگاه بوده و تعدادی دیگر از عزیزان خادم تجلیل به عمل آمده و قاب مزین به نام مبارک امیرالمومنین علی علیه السلام به رسم یادبود اهداء گردید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir