به پایگاه تخصصی غدیرستان خوش آمديد (وب سایت جامع غدیر خم)

فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

تجلیل از خادمین ایستگاه نمونه

یکی از ایستگاه های برگزاری سفره احسان که عنوان ایستگاه نمونه را به خود اختصاص داده واقع در خیابان حکیم شفایی دوم با مدیریت خادم امیرالمومنین جناب آقای حاج کمال پایمرد با حدود 30 خادم است.

این ایستگاه در ظهر عید غدیر علاوه بر توزیع بیش از 20 هزار  اطعام، جشن بزرگی را نیز طبق سنوات قبل هم زمان برگزار کرده است.

مراسم تجلیل از خادمین غدیر این ایستگاه در صبح جمعه 9مهر ماه بعد از دعای ندبه در مسجد قبا برگزار گردید، و با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محسن سجاد به نمایندگی موسسه غدیرستان از خادمین برگزار کننده جشن و ایستگاه بزرگ سفره احسان تجلیل به عمل آمده و به رسم یادبود از طرف موسسه غدیرستان قاب مزین به نام مبارک امیرالمومنین علی علیه السلام به این عزیزان اهداء گردید.

تجلیل از خادمین ایستگاه نمونه   تجلیل از خادمین ایستگاه نمونه   تجلیل از خادمین ایستگاه نمونه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir