فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

کتاب A Quick Glance at Ghadir «نگاهی گذرا به غدیر»

عنوان کتاب:  A Quick Glance at Ghadir«نگاهی گذرا به غدیر»


مولف: حجت الاسلام محمد رضا شریفی
مترجم: محمود واعظ معروفی
این کتاب به زبان انگلیسی بوده و چهل حدیث نورانی از احادیث در رابطه باغدیر است.

امروز ما وارثان غدیر هستیم در حالیکه غدیر در بالاترین بلندای خویش قرار دارد.غدیر چراغ فروزان است که در بالای جهان ورای تصور دشمنان می تابد.
بنابر این وظیفه ی ما این است که غدیر را با روشهای مختلف و ابزار گوناگون تبلیغ کنیم.بدین منظور موسسه غدیرستان کتاب (نگاهی گذرا به غدیر) به زبان انگلیسی را ارائه می دهد که زبان آموزان و اساتید زبان را با معارف ارزشمند غدیر و امیرالمومنین علیه السلام هرچه بیشتر آشنا می گراند.
این کتاب چکیده ای از واقعه غدیر و خطبه پیامبر در مورد وصایت و جانشینی امیرالمومنین و اولاد معصومین حضرت می باشد.به علاوه مجموعه 40حدیث از ائمه اطهار در اهمیت عید غدیر به دو زبان عربی و انگلیسی ارائه گردیده است .
همچنین مجموعه ای از لغات کتاب در پایان کتاب آورده شده است که امکان برگزاری مسابقات ازمحتوای کتاب را فراهم می آورد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir