فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

همایش های استقبال از غدیر

همایش های استقبال از غدیر هر ساله و  از سال 1388 حدود یکماه قبل از غدیر با هدف هماهنگی و برنامه ریزی جشن های دهه ی غدیر با استقبال اقشار مختلف مردم ولایتمدار و حضور کارشناسان امور فرهنگی بصورت باشکوهی برگزار گردید.

همایش های استقبال از غدیر    همایش های استقبال از غدیر    همایش های استقبال از غدیر

همایش های استقبال از غدیر   همایش های استقبال از غدیر

در سال 1394 وطبق سنوات قبل با دعوت از خادمين غديرو مسئولين برگزاري جشن هاي خياباني و سفره هاي احسان امام اميرالمومنين علي عليه السلام اجتماع پر شوري برگزار شد كه در اين اجتماع حال و هواي توسل و استمداد از حضرات معصومين عليهم السلام و عطر و بوي غدير استشمام مي شد.در اين جلسه که با سخنراني و حضور آيه الله ابطحي و شاعر اهلبيت عليهم السلام جناب آقاي امير ايزدي برگزار شد بحمد الله نتايج خوبي را در جهت هرچه باشكوه برگزار شدن جشن هاي غدير و قرائت خطبه پيامبر در روز غدير بهمراه داشت و از برگزار کنندگتن جشن های غدیر امسال مجددا ثبت نام شده و پیگیری گردیده و پك فرهنگي غديرشامل :سي دي قرائت خطابه غدير،سي دي مديحه و مولودي خواني، سي دي طرح هاي گرافيكي غدیر ويژه بنر و پوستر، و دي وي دي نرم افزار غديرستان و همچنین پرچم های تزئینی ویژه غدیر و بنر ويژه قرائت خطابه پيامبر اكرم صلي الله عليه و آله و سلم در ظهر روز عيد و بنر سفره احسان امير المومنين عليه السلام به مسئولین برگزاری تقدیم گردید.

درضمن برنج و نمك متبرك به قرائت حديث شريف كساء و زيارت شريف عاشوراء جهت برکت سفره های احسان امیرالمومنین علیه السلام اهدا گردید.

همایش های استقبال از غدیر    همایش های استقبال از غدیر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir