فَلْيُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إِلى‏ يَوْمِ الْقِيامَةِ       پس بايد پيام غدير را حاضران به غايبان و پدران به فرزندان تا قيامت برسانند.

راه اندازی کانال تلگرام غدیرستان

بر کسی پوشیده نیست که پرداختن به تبلیغ در فضاهای مجازی در سالهای اخیر مساله ای  بسیار مهم در میان شیوه های تبلیغ بوده و با توجه به فراگیری رو به رشد برخی شبکه های مجازی مانند تلگرام نیاز به حضور موسسات فرهنگی و متصدیان امور مذهبی در این فضاها بخوبی احساس می شود.

در این راستا بحمد الله غدیرستان اقدام به راه اندازی کانال اختصاصی تلگرام ویژه ایام غدیر نمود و مطالبی ناب در قالبهای عکس، نوشته، کلیپ های ویژه غدیر(تولیدات غدیرستان)،اخبار غدیر، معرفی کتاب، اشعار و دیگر موضوعات را به مخاطبین خود ارائه نمود.

راه اندازی کانال تلگرام غدیرستان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.         ادامه...

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیر خم

غدیرستان

امام علی

امیرالمومنین

ghadir