×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 554

جلسات هفتگی قرائت و شرح خطابه غدیر سال ۱۳۹۰

یکی از شاخه های مهم و پر محتوای مباحث خطابه غدیر ، شرح آن و استفاده ازاین مستند تاریخی برای تبلیغ غدیر می باشد . برگزاری جلسات ویژه خطابه غدیر که شامل ، قرائت و روخوانی خطبه غدیر ، تفسیر آن ،تشویق به حفظ متن خطابه وبرنامه های متنوع دیگر می باشد، چنان جاذبه ای برای بانوان گرامی ایجاد نمود ه است که هر هفته با شوق بیشتری در این جلسه شرکت می نمایند و به رسالتی عظیم که همان تبلیغ غدیر و خطابه غدیر است پی برده اند بحمدالله بر همین اساس ، دیگران را نیز به برگزاری چنین جلسات یا شرکت در این جلسه تشویق می نمایند و مطالب ارائه شده از خطابه را با شور و شوق به دیگران از جمله خانواده خود انتقال می دهند.

جلسات هفتگی قرائت و شرح خطابه غدیر سال ۱۳۹۰   جلسات هفتگی قرائت و شرح خطابه غدیر سال ۱۳۹۰

جلسات هفتگی قرائت و شرح خطابه غدیر سال ۱۳۹۰

انشاالله با برگزاری اینگونه جلسات بصورت چرخشی هر هفته در مکانهای مختلف یا بصورت ثابت، گامی مهم و موثر در جهت ترویج خطابه غدیر و معارف غدیر برداشته ایم.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او. 

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛ تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.