حدیث روز


قال الرضا علیه السلام: من كان يوم عاشوراء يوم مصيبته و حزنه و بكائه جعل الله عزوجل يوم القيامة يوم فرحه و سروره

امام رضا علیه السلام فرمود: هر كس كه عاشورا، روز مصيبت و اندوه و گريه‏ هایش باشد، خداوند روز قيامت را براى او روز شادى و سرور قرار میدهد.

(بحارالانوار،ج44،ص284)

 

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 554

بنر روزشمار غدیر

امسال بحمد الهی  برای اولین بار طرح بنر روز شمار (40 روز تا غدیر) در ابعاد (120*200)  آماده و با برگه های روز شمار همراه با محصولات دیگر بین عزیزان برگزار کننده سفره احسان امیرالمومنین علی علیه السلام  توزیع گردید. این بنر با تعداد بیش از (1000 عدد) نیز به برخی مساجد و هیآت مذهبی عرضه گردید.

اهداف:
- توجه دادن، قبل از رسیدن عید به عزیزانی که مایل به فعالیت هستند.
- تشویق عموم به برگزاری مراسمی در این عید برزگ الهی.
- ترویج فرهنگ آمادگی برای برگزاری با شکوه عید
- تذکر دادن به مسئولین برای انجام اقدامات لازم در ایام عید

بنر روزشمار غدیر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او. 

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛ تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.