×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 554

احیای سفره های احسان سال 1394

با توجه به همت خادمین غدیر و استقبال پر شور محبین امیرالمومنین علیه السلام در سال 1394 تعداد 284 پایگاه جشن غدیر به همراه اطعام در ظهر غدیر ، سفره های احسان آن حضرت گسترانیده شد و حدود پانصد هزار غذا با محبت مولای غدیر به مردم اهداء گردید .

در ضمن با توجه به اهداء کتاب های خطابه غدیر به پایگاه هایی که آمادگی برگزاری رسمی خطابه غدیر را  داشتند حدود 25 درصد موفق به برگزاری جلسات قرائت و شرح خطابه پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در ظهر غدیر شدند .

احیای سفره های احسان سال 1394

احیای سفره های احسان سال 1394    احیای سفره های احسان سال 1394

احیای سفره های احسان سال 1394    احیای سفره های احسان سال 1394

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او. 

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛ تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.