حدیث روز


قال الرضا علیه السلام: من كان يوم عاشوراء يوم مصيبته و حزنه و بكائه جعل الله عزوجل يوم القيامة يوم فرحه و سروره

امام رضا علیه السلام فرمود: هر كس كه عاشورا، روز مصيبت و اندوه و گريه‏ هایش باشد، خداوند روز قيامت را براى او روز شادى و سرور قرار میدهد.

(بحارالانوار،ج44،ص284)

 

غدیر در راه است...

طرح قرائت ۱۱۰۰ زیارت عاشورا و ۱۱۰۰ حدیث کساء ویژه برنامه های غدیر

باتوجه به برگزاری جلسات استقبال از غدیر و برنامه ریزی جشن های غدیر خصوصآ جلسه ی امشب در اصفهان، بجاست مومنین و مومنات در سراسر کشور اسلامی  توسل به زیارت عاشورا و حدیث کساء را قرائت و ثواب آن را به حضرت رضا سلام الله علیه هدیه نمایند.قطعآ توسلات است که راهگشاست و توفیق خدمت به غدیر امیرالمومنین سلام الله علیه را به ما می دهد .

بزرگواران لطف کرده و هر چند زیارت عاشورا و یا حدیث کساء را که قرائت میکنند به این آیدی ارسال کنند،که قطعآ شمانیز در تمام برنامه های اجرائی با این قرائت شریک خواهید بود .

جهت احیای امر غدیر و توسلات نشر دهنده باشید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او. 

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛ تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.