حدیث روز


قال الرضا علیه السلام: من كان يوم عاشوراء يوم مصيبته و حزنه و بكائه جعل الله عزوجل يوم القيامة يوم فرحه و سروره

امام رضا علیه السلام فرمود: هر كس كه عاشورا، روز مصيبت و اندوه و گريه‏ هایش باشد، خداوند روز قيامت را براى او روز شادى و سرور قرار میدهد.

(بحارالانوار،ج44،ص284)

 

انتشارات دلیل ما بعنوان پرکارترین ناشر غدیر شناخته شد

انتشارات دلیل ما با انتشار ۶۳ کتاب مستقل درباره غدیر به عنوان پرکارترین ناشر حوزه غدیر شناخته شده است.

به گزارش شفقنا، از آنجا که مخاطبان مختلفی در سطوح متفاوت علمی و عقیدتی به کتب مربوط به غدیر نیاز دارند، این مؤسسه کوشیده در رساندن «پیام غدیر» کتاب‌هایی را با گرایش های تحلیلی، تاریخی، داستانی، جغرافیایی، کتابشناسی، بررسی سلسله اسناد و طرق حدیث غدیر و … منتشر نماید.

این موسسه برای مخاطبان فرهیخته خود خدمات ویژه ای در نظر گرفته است: همیاری در تامین کتاب برای مناطق محروم، مشارکت و چاپ آرم موسسات پشت جلد، طراحی جلد اختصاصی برای موسسات و نهادها در تیراژ بالا، ارائه تخفیف ویژه جهت باشگاه مخاطبان ادارات و مراکز علمی و فرهنگی، همیاری و برپایی غرفه های فروش کتاب.

شایان ذکر است که انتشارات دلیل ما برای حضور هر چه بیشتر غدیر در زندگی روزمره طرح نوین دیگری با نام ویترین غدیر ارائه کرده است. این انتشارات به عنوان پرکارترین ناشرِ غدیر آماده همکاری با خیرین محترم جهت اهدای یک کتابخانه از کتاب های غدیر (با بیش از ۵۰ عنوان) با قیمت ۱۵۰۰۰۰ تومان به مناطق محروم است.

ادارات، سازمان ها ، مدارس، نهادها، هیئات، کانونهای فرهنگی و مساجد نیز می توانند .این ویترین غدیر را خریداری کنند و نامزیبای غدیر را همواره کنار خود داشته باشند

منبع :شفقنا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او. 

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛ تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.