• 03134490296
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 554

انتشارات دلیل ما بعنوان پرکارترین ناشر غدیر شناخته شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

انتشارات دلیل ما با انتشار ۶۳ کتاب مستقل درباره غدیر به عنوان پرکارترین ناشر حوزه غدیر شناخته شده است.

به گزارش شفقنا، از آنجا که مخاطبان مختلفی در سطوح متفاوت علمی و عقیدتی به کتب مربوط به غدیر نیاز دارند، این مؤسسه کوشیده در رساندن «پیام غدیر» کتاب‌هایی را با گرایش های تحلیلی، تاریخی، داستانی، جغرافیایی، کتابشناسی، بررسی سلسله اسناد و طرق حدیث غدیر و … منتشر نماید.

این موسسه برای مخاطبان فرهیخته خود خدمات ویژه ای در نظر گرفته است: همیاری در تامین کتاب برای مناطق محروم، مشارکت و چاپ آرم موسسات پشت جلد، طراحی جلد اختصاصی برای موسسات و نهادها در تیراژ بالا، ارائه تخفیف ویژه جهت باشگاه مخاطبان ادارات و مراکز علمی و فرهنگی، همیاری و برپایی غرفه های فروش کتاب.

شایان ذکر است که انتشارات دلیل ما برای حضور هر چه بیشتر غدیر در زندگی روزمره طرح نوین دیگری با نام ویترین غدیر ارائه کرده است. این انتشارات به عنوان پرکارترین ناشرِ غدیر آماده همکاری با خیرین محترم جهت اهدای یک کتابخانه از کتاب های غدیر (با بیش از ۵۰ عنوان) با قیمت ۱۵۰۰۰۰ تومان به مناطق محروم است.

ادارات، سازمان ها ، مدارس، نهادها، هیئات، کانونهای فرهنگی و مساجد نیز می توانند .این ویترین غدیر را خریداری کنند و نامزیبای غدیر را همواره کنار خود داشته باشند

منبع :شفقنا

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله و سلم