• 03134490296
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

رادیو غدیر افتتاح شد...

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آیت الله سعید شاه آبادی خبر داد:آیت الله سعید شاه آبادی خبر داد:

افتتاح  آزمایشی رادیو اینترنتی غدیر

آیت الله سعید شاه آبادی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و تقارن بهار طبیعت با بهار معنویت و فرارسیدن ایام ولادت امام جواد (علیه السلام) و امیرالمؤمنین (علیه السلام)، از افتتاح آزمایشی "رادیواینترنتی غدیر" در روز ولادت حضرت علی (علیه السلام) خبر داد ، و از این رادیو اینترنتی به‌عنوان نخستین رادیوی تخصصی در حوزه‌ غدیر در کشور یاد کرد.

 آیت الله سعید شاه آبادی، رئیس مؤسسه‌ غدیر شناسی با اشاره به راه‌اندازی  آزمایشی نخستین رادیو اینترنتی  در موضوع غدیر گفت: ما تاکنون هیچ رادیویی در خصوص غدیر، آن‌هم به‌ صورت تخصصی در کشور نداشتیم.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه غدیرشناسی، رئیس موسسه‌ غدیرشناسی افزود: «مؤسسه غدیرشناسی با راه اندازی آزمایشی رادیو غدیر سعی میکند پیشرو در زمینه غدیرپژوهی باشد و به‌همین جهت تلاش کردبم این رادیو بسط پیدا کند، تا تحولی در دسترسی به منابع همیشگی در زمینه غدیرپژوهی ایجاد شود. به‌همین جهت ما در صبح روز 13 رجب امسال در نوروز 97 و همزمان با ایام البیض ماه رجب، " رادیوی  آزمایشی اینترنتی غدیر" را با ویژه برنامه هایی برای معتکفین عزیز با 9 پادکست کوتاه حداکثر 10 دقیقه ای افتتاح میکنیم.»  

شاه آبادی یادآور شد: «با توجه به این‌که رادیو غدیر یک رادیو اینترنتی است، لذا قابلیت این‌را خواهد داشت تا متوجه شویم این رادیو چه تعداد شنونده دارد و چه بخش‌هایی از رادیو بیش‌تر شنیده می‌شود». وی اظهار امیداواری کرد که مؤسسه غدیرشناسی بتواند با عنایت امیرالمؤمنین (علیه السلام) ساعات پخش این رادیو را تا روز غدیر به 5 ساعت در روز برساند.


به گزارش روابط عمومی مؤسسه غدیرشناسی، این رادیو در دوره آزمایشی خود از طریق کانال تلگرامی @radioghadiir قابل دسترسی است و سایت اینترنتی آن به نشانی www.radioghadir.com نیز در نیمه شعبان امسال (اردیبهشت 97) راه اندازی خواهد شد.

رئیس مؤسسه غدیرشناسی در پایان به فعالیت های گسترده مؤسسه غدیرشناسی در سال 97 اشاره داشت و اضافه کرد : در تعطیلات عید نوروز در حال برنامه ریزی و مشورت با شخصیت های فرهنگی کشور هستیم که به زودی اهم برنامه های این مؤسسه، رسانه ای خواهد شد.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان کوثر نبی صلی الله علیه و آله و سلم