همراه ما باشید با :

    •  مهندسی تبلیغ غدیر 
    •  شیوه های تبلیغ غدیر در گذشته ، حال و آینده 
    •  تجربه ی مهندسی تبلیغ غدیر در موسسه غدیرستان 

بنر و پوستر هفته شمار غدير: 24 هفته تا غدير

بی انصافی مردم با غدیر

غدیریان با خودسازی خویش غدیر را بیشتر تبلیغ خواهند کرد

 

بنر و پوستر هفته شمار غدير: 24 هفته تا غدير

دانلود پوستر در سایز A3 با فرمت zip

دانلود بنر در سایز 150 در 100cm با فرمت zip

مشاهده آرشیو هفته شمار


متن هفته شمار:

بی‌انصافی مردم با غدیر

امام باقر علیه‌السلام بعنوان بیان مفهوم و حدود ولایت و برائت با استناد به حدیث غدیر فرمودند: چقدر این امت نسبت به علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام ظلم و بی‌انصافی کرده‌اند! سپس حضرت بعنوان نمونه فرمودند:
شما مخالفین، دوستانِ ابوبکر را دوست دارید و از دشمنان او- هرکس که باشد- بیزاری می‌جویید، و دوستان عمر را دوست دارید و از دشمنان او- هرکس که باشد- بیزاری می‌جویید، و دوستان عثمان را دوست دارید و از دشمنان او- هر کس که باشد- بیزاری می‌جویید. ولی وقتی نوبت به علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام می‌رسد می‌گویند: دوستانش را دوست داریم ولی از دشمنانش بیزاری نمی‌جوییم بلکه آنان را هم دوست داریم! چگونه چنین ادعایی برایشان صحیح است در حالیکه پیامبر صلی الله علیه و آله می‌فرماید: «اللهم وال من والاه و عادِ من عاداه و انصر من نصره و اخذل من خذله»، ولی می‌بینی که با دشمنان او دشمنی نمی‌کنند و خوارکنندگان او را خوار نمی‌کنند. این انصاف نیست.
بحارالانوار: ج 21 ص 239

غدیریان  با خود سازی خویش غدیر را بیشتر تبلیغ خواهند کرد

ماه خدا و ماه میلاد صاحب غدیر امیر المومنین علی علیه السلام و پنجمین امام غدیر، امام باقر علیه السلام، به غدیریان رو کرده و آنانی که همیشه در راه خودسازی و کسب رضایت امامان غدیر گام برداشته است این بار در این فرصت الهی با تهذیب نفس گامی دیگر را به سوی آرمان غدیری شدن برداشته و خود را مهیای تبلیغ غدیر می کنند؛ غدیریان با اصلاح و تهذیب نفس و نورانی نمودن زندگی خویش در این ماه، جلوه ی غدیری بودن خویش را آشکار کرده و گامی به سوی تبلیغ غدیر بر خواهند داشت آنگاه که ششمین امام غدیر می فرماید: «كُونُوا لَنَا زَيْناً، وَ لَا تَكُونُوا عَلَيْنَا شَيْناً. براى ما زينت باشيد و بر ما عار مباشيد.»
غدیریان ماه رجب را مقدمه‌ای برای ورود در ماه مبلغ اعظم غدیر رسول خدا صلی الله علیه وآله یعنی ماه شعبان دانسته  و با گذراندن رجب و شعبان مهیای میهمانی خدا در ماه رمضان می‌شوند. و با روحی آکنده از عشق و محبت خداوند شبهای رمضان و لیالی قدر را غنیمت شمرده و منتظر شنیدن ندای دلنشین «من کنت مولاه فهذا علی مولاه»در روز غدیر می‌شوند.
بجاست روایتی از مبلغ اعظم غدیر در این مورد آورده شود که فرمودند:ماه رجب ماه بزرگ خدا است و ماهى در حرمت و فضيلت به آن نمى‏رسد و قتال با كافران در اين ماه حرام است و رجب ماه خدا است و شعبان ماه من است و ماه رمضان ماه امت من است كسى كه يكروز از ماه رجب را روزه
دارد مستوجب خوشنودى بزرگ خدا گردد و غضب الهى
از او دور گردد و درى از درهاى جهنم بر
روى او بسته گردد.

كليات مفاتيح الجنان، ص: 131

  • اندازه قلم

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

موسسه فرهنگی هنری غدیرستان

غدیرمیثاق آسمانی انسان با خداست، چرا که در آن روز دین خدا کامل و نعمت الهی بر انسان به نهایت رسید

غدیر عنوانِ عقیده و دینِ ماست، و اعتقاد به آن، یعنی ایمان کامل به معبود و شکر گزاری انسان در مقابل همه نعمتهای نازل شده او.

بر اساس امر به تبلیغ و معرفی امیرالمومنین علی علیه السلام در آیه شریفه : یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنزِلَ إِلَیْکَ مِن رَّبِّکَ وَإِن لَّمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ؛ تبلیغ و بازگویی واقعه غدیر و انجام سفارش پیامبر  صلی الله علیه و آله وسلم در رساندن پیام غدیر، بر تمامی مؤمنین واجب می شود و سر پیچی از این واجب الهی گناهی است نا بخشودنی.   ادامه...

 

جهت تعجیل در فرج

وارث غدیر

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

صلوات

غدیر

غدیر

غدیرخم

غدیرستان

علی عليه السلام

امیرالمومنین عليه السلام

ghadir

غدیر خم

موسسه غديرستان